Detalii loc de munca

Descrierea jobului

"Identitatea crează imagine, imaginea aduce succes" Evolution HCC caută un reprezentant de vânzări pasionat de domeniul tehnic și dornic de a promova produse sanitare în România și Ungaria! Te potrivești pentru acest post dacă... - ai o experiență minimă de un an în domeniul vânzărilor, a produselor tehnice - ești disponibil/ă pentru delasări și pentru muncă de teren - ești cunoscător avansat al limbii maghiare - deții permis de conducere - ești orientat/ă spre client și ai bune abilități de comunicare și negociere Constituie un avantaj: - dacă ai studii în domeniul tehnic / cunoștințe tehnice - dacă ești disponibil/ă pentru a utiliza mașina proprie în interes de serviciu - avantaj cunoașterea pieței din Ungaria sau/și a teritoriului Cum vei aduce succes companiei... - vei concepe și redacta oferte - te vei deplasa la potențialii clienților - vei contacta telefonic potențialii clienți - vei efectua studii de piață - vei prezenta produsele și serviciile companiei - vei negocia și încheia parteneriate - vei încasa plăți, vei elibera facturi și vei monitoriza termene de plată / tranzacții financiare - vei redacta rapoarte de activitate săptămânale și lunare

Cerinte

Experiență minimă de un an în domeniul vânzărilor, a produselor tehnice Disponibil/ă pentru delasări și pentru muncă de teren Cunoscător avansat al limbii maghiare Deținere permis de conducere

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja