Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam Reprezentanti produse cosmetice de lux in U.K./ Irlanda sau Scotia Va oferim: - contract de munca pe perioada nedeterminata, - trasport cu avionul decontat de catre angajator, - 1000 Lire/luna in primele doua luni, urmand ca dupa aceasta perioada plata sa fie la comision-care variază între 17 % - 23 %, în funcţie de vânzări, - bonusare in valoare de dupa primele 6 luni de munca. - training pe o durată de 3 săptămâni, pentru care veţi fi plătit. - primele 2 saptamani din primele 2 luni, cazarea gratuita. Activitatea se desfaşoară în centre comerciale de renume din Marea Britanie, Scotia şi Irlanda ( Dublin ). Se lucrează în medie 6 - 8 ore /zi. Săptamânal se acordă 1 zi liberă, în funcţie de programul săptămânal. După primele 6 luni vă pot creşte salariul şi bonusurile. Nu percepem comisioane!

Cerinte

Cerinţe: • Limba Engleză – la nivel conversaţional/mediu • Persoane energice, cu spirit de echipă, motivate • Bune abilităţi de comunicare cu personalitate deschisă provocărilor profesionale • Atitudine pozitivă, deschisă, sociabilă • Vârsta cuprinsă între 18 – 35 ani. • Experienţa nu este obligatorie, dar reprezintă avantaj.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

6 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja