Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru clientul nostru, o companie importanta din Bucuresti, cautam 1 Reprezentant tehnico-comercial cu experienta in domeniul vanzarii de echipamente electrice/ electronice/ automatizari sau instalatii. Daca sunteti o persoana dinamica, proactiva, asertiva si dornica de a evolua, personal si profesional, in acest domeniu, va invitam la o discutie.

Cerinte

Misiunea dumneavoastra vizeaza: - identificarea si valorificarea potentialului de piata in domeniile de interes; - consolidarea relatiei cu clientii existenti (old business) si castigarea de noi clienti (new business) in zona teritoriala alocata; - gestionarea cererilor de oferte de la clienti; - urmarirea derularii ofertelor si a comenzilor de la clienti; - realizarea si trimitirea de oferte generale sau pe produs; - rezolvarea problemelor tehnice ale clientilor, precum si cele de vanzare; - verificarea sesizarilor si rezolvarea acestora, in zona alocata; - efectuarea de vizite, cand si unde este nevoie, privind activitatea de vanzari in domeniul de interes in zona teritoriala alocata, efectuand un numar de intalniri saptamanale; - participarea la inventare; - mentinerea relatiei cu partea logista si partea contabila a companiei, in vederea asigurarii cat mai bune a nivelului de servicii ale clientilor din zona alocata. Beneficii: - salariu de 700 euro net/ luna; - bonus anual in functie de vanzarile realizate; - tichete de masa pentru fiecare zi lucrata; - masina de serviciu + telefon + laptop; - diferite deplasari, la nivel national; - training pe toata gama de produse si servicii ale companiei; - contract de munca pe perioada nedeterminata; - mediu de lucru profesionist.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja