Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie din Slovenia ce are ca domeniu de activitate producerea si distributia elementelor metalice pentru asamblarea lemnului, feronerie pentru geamuri termopan. Responsabilitati: - Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti la nivel national; - Identificarea, contactarea si ofertarea potentialilor clienti; - Atingerea obiectivelor referitoare la volumul vanzarilor si numarul de clienti; - Completarea unor rapoarte specifice; Program de lucru L-V 8:30 – 17:00 De luni pana joi este plecat pe teren in tara (se ofera tot suportul privind chestuielile de deplasare), vineri lucreaza la sediul din Bucuresti. Perioada contractuala initiala de 6 luni cu posibilitate de prelungire. BENEFICII: - Pachet salarial atractiv format din salariu fix + comision din vanzari + masina + laptop + telefon - Training

Cerinte

Candidatul ideal: - Studii medii/ superioare; - Cunostinte medii – pachetul Microsoft Office; - Abilitati foarte bune de comunicare. - Experienta in vanzari din domeniul feronerie, tamplarie metalica - Persoana activa, perseverenta in urmarirea si atingerea obiectivelor, motivata - Atitudinea proactiva si abilitati de comunicare - Experienta in vanzari (minim 1-2 ani intr-un post similar) si permis de conducere categoria B (obligatoriu) - Limba engleza nivel mediu – avansat (va mentine legatura cu managerul din Slovenia) si cunostintele de operare PC - Disponibilitate pentru deplasari 4 din 5 zile lucratoare pe saptamana (se asigura cazare si diurna)

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja