Detalii loc de munca

Descrierea jobului

urmareste si promoveaza realizarea obiectivelor Jobs4Hotels. vinde serviciile in conformitate cu standardele Jobs4Hotels. identifica in permanenta noi potentiali clienti raspunde cererilor clientilor si colaboreaza cu acestia pentru fructificarea tuturor cererilor de oferta primite. mentine o foarte buna relatie cu partenerii de care este responsabil construieste relatii de parteneriat cu clientii in vederea vanzarii produselor si a serviciilor aflate in portofoliu Candidatul pe care il cautam trebuie sa se incadreze in stilul si ritmul echipei, trebuie sa stie ca dezvoltarea unui parteneriat de lunga durata cu o companie reprezinta cheia succesului. Suntem o echipa tanara, in plina dezvoltare pe piata din Romania, parte dintr-ul proiect ce cunoaste succes la nivel europea. Castigul reprezinta procent din vanzarile incheiate.

Cerinte

Candidatul pe care il cautam trebuie sa aiba: experienta relevanta; abilitatea de a invata repede si de a se descurca in situatii stresante; foarte bune abilitati de organizare, planificare, rezolvare a problemelor (isi organizeaza singur programul de lucru). abilitate de a comunica lejer cu persoanele cu care interactioneaza; sa fie orientat spre rezultate; sa fie disponibil la deplasari in tara si in strainatate 90% din munca inseamna interactionari telefonice si intalniri. experienta in vanzari, orientare catre client, seriozitate, perseverenta, adaptabilitate, flexibilitate.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja