Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Responsabilitati si beneficii: - contactarea clientilor actuali si atragerea de noi parteneri in vederea stabilirii de relatii de colaborare; - vanzarea produselor companiei catre revanzatori si clienti finali; - incasarea facturilor emise la termenele stabilite; - realizarea si imbunatatirea indicatorilor de performanta; Beneficii Oferite - colaborare cu o echipa profesionista; - mediu de lucru stimulativ si posibilitati de dezvoltare profesionala; - masina si telefon de serviciu; Descrierea companiei Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de anvelope, consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare. In cei 25 ani de existenta, politica firmei a fost orientata catre identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor sai printr-un proces continuu de largire a gamelor de produse oferite, la un raport pret/calitate cat mai competitiv. Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele puncte de lucru din Piatra Neamt, Constanta, Bucuresti, Timisoara si Cluj.

Cerinte

Candidatul ideal: - studii medii; - experienta in vanzari de teren (experienta in vanzarea de anvelope, resp materiale de constructii catre revanzatori reprezinta un avantaj); - abilitati de comunicare, negociere si organizare; - ambitie, implicare, daruire, perseverenta; - experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii; - permis de conducere categoria B; - disponibilitate de deplasare;

1 pozitii disponibile 36 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai