Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam o persoana ambitioasa pentru postul de Reprezentant de Vanzari. Responsabilitati: - Gestioneaza portofoliul de clienti existenti si dezvoltarea continua al acestuia; - Cunoaste foarte bine portofoliul de produse; - Promoveaza produsele din portofoliu in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei; - Intocmeste oferte de pret catre clientii companiei precum și comenzile de livrare; - Pregateste marfurile pentru expeditie; - Urmareste incasarea la timp a contravalorii facturilor emise; - Ofera suport tehnic clientilor companiei; - Colaboreaza activ cu celelalte departamente ale companiei in vederea realizarii targetelor de vanzari; - Realizeaza raportari periodice; - Participa la inventarierea bunurilor din gestiune. Oferim: - Un loc de munca sigur, intr-o companie multinationala si intr-un colectiv tanar si profesionist; - Salariu atractiv, in functie de calificari, experienta si rezultatele obtinute.

Cerinte

Cerinte: - Studii medii sau superioare; - Experienta de minimum 2 ani in vanzari; - Bune aptitudini organizatorice, de comunicare si negociere; - Persoană dinamică si tenace pentru atingerea obiectivelor; - Spirit de echipa; - Bune cunostinte de MS Office: Excel, Word, PowerPoint, Outlook; - Cunoasterea limbii maghiare la nivel avansat (criteriu eliminatoriu); engleza constituie un avantaj. Comunicarea cu furnizorii din afara tarii se face in limbile maghiara si engleza; - Permis de conducere cat. B. Reprezinta avantaje: - Experienta in domeniul frigotehnic si în climatizare; - Studii efectuate în domeniul economic și/sau tehnic. Asteptam sa va cunoastem! Va rugam sa aplicați sau să ne trimiteti CV-ul dumneavostră doar in cazul in care indepliniti cerintele de mai sus. Doar persoanele selectate vor fi contactate.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja