Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clientii nostri, cautam Reprezentat Vanzari. Candidatul ideal: Atitudine pro-activa, orientata catre client, capacitate de a rezolva probleme si de a propune solutii; Initiativa, independenta, flexibilitate, orientare spre rezultate, perseverenta, Disponibilitate pentru deplasari; Abilitati dezvoltate de comunicare/relationare/negociere/vânzare, gândire strategica, capacitate de analiza si sinteza, implicare, reponsabilitate. Beneficii: Salariul Oferit: 2700 RON brut, respectiv 605 Euro net; Comision pentru indeplinirea targetului lunar (acesta difera de la luna la luna); Bonusuri la sfarsit de an; Crestere salariala din 6 in 6 luni.

Cerinte

Cunoasterea limbii engleze (mediu-avansat); Abilitatea de a dezvolta un portofoliu de clienti; Experienta in Cold Calling si Door to Door sales (cel putin 2 ani);

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja