Detalii loc de munca

Descrierea jobului

TOO MUCH este o linie vestimentară din piele special gândită pentru a aduce un plus de frumusete si feminitate! Clientele noastre apreciaza unicitatea, confortul si modelele special concepute pentru a le desavarsi frumusetea! Pentru a realiza colectiile noastre am folosit cea mai buna piele si cei mai buni artizani, care au o traditie de sute de ani in confectionarea articolelor din piele!

Cerinte

Cautam o colega care sa ne ajute in activitatea desfasurata in showroom-ul, situat ultracentral. Candidata ideala trebuie: - sa fie o persoana sociabila, punctuala, cu spirit de echipa; - sa aibe usurinta in stabilirea relatiilor interpersonale; - aspect fizic placut, ingrijit ; - o buna capacitate de adaptare la nou; Constituie avantaj daca are: - experienta pe un post similar; - experienta in lucrul cu casa de marcat / POS; - cunostinte de contabilitate primara; Asteptam CV-ul vostru, obligatoriu cu foto!

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja