Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Grupul de firme Movilift este prezent la nivel mondial și își desfășoară activitatea în Italia, România, Franța, Austria, Slovenia, Rusia, Emiratele Arabe Unite, Egipt, Maroc, Etiopia și Bangladesh. Suntem specializați în consultanța, proiectarea, montajul, modernizarea, mentenanța și service-ul instalațiilor de ridicat în general și ascensoarelor în special. În România, am încheiat cu succes peste 800 de colaborări din domenii diverse: HoReCa, sănătate, învățământ, rezidențial sau comercial.

Cerinte

Reprezentant vânzări Candidatul ideal - o bună cunoaștere a tehnicilor de vânzare - fluență și corectitudine în exprimare - abilități de negociere - comportament etic în vânzări Descrierea jobului - contractarea de noi clienți și renegocierea contractelor existente - prezentarea și promovarea produselor și serviciilor oferite de companie - administrarea portofoliului de clienți - oferirea serviciilor de consultanță clienților

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai