Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Reprezentant vanzari Daca sti ca poti sa convingi orice persoana ca opinia ta este cea corecta, vino la Junior. Avem nevoie de o astfel de persoana, dinamica, persuasiva, carismatica si plina de energie. Ce mai cautam? Sa fi dornic/a de invatare, comunicativ/a si pasionat de domeniul vanzarilor. Responsabilitati: – Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale; – Intocmeste oferte de marfuri; – Acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti; – Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale; – Tine evidenta contabila primara si intretine relatiile cu clientii din portofoliu; Bineinteles ca vei fi recompensat pe masura! Oferim un salariu atractiv, participare la training-uri de perfectionare, dar si un mediu profesionist si un colectiv tanar si dinamic. Daca te-am convins, trimite-ne un CV .

Cerinte

Responsabilitati: – Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale; – Intocmeste oferte de marfuri; – Acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti; – Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale; – Tine evidenta contabila primara si intretine relatiile cu clientii din portofoliu;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai