Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Clientul nostru este un importator unic in Romania, care activeaza pe piata romaneasca din anul 2002, avand o gama de peste 2.000 de produse cum ar fi: aparate audio profesionale, scule, accesori si multe altele. Responsabilitatile postului: - Mentinerea relatiei cu clientii actuali ai companiei; - Prospectarea pietei si identificarea de noi client; - Stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea prezentarii si promovarii produselor si serviciilor; - Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu portofoliul de clienti; - Relationarea permanenta cu clientii si fidelizarea acestora. Se ofera: - Clientul nostru este un importator unic in Romania, care activeaza pe piata romaneasca din anul 2002, avand o gama de peste 2.000 de produse cum ar fi: aparate audio profesionale, scule, accesori si multe altele. Responsabilitatile postului: - Mentinerea relatiei cu clientii actuali ai companiei; - Prospectarea pietei si identificarea de noi client; - Stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea prezentarii si promovarii produselor si serviciilor; - Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu portofoliul de clienti; - Relationarea permanenta cu clientii si fidelizarea acestora. Cerinte necesare ocuparii postului: - Studii medii/superioare; - Cunostinte minime de utilizare PC; - Experienta in vanzari de minim 2 ani; - Disponibilitatea pentru deplasari in afara judetului 1-2 saptamani/luna; - Limba Maghiara – constituie avantaj; - Permis cat. B. Aptitudini necesare ocuparii postului: - Seriozitate; - Credibilitate; - Optimism; - Dinamism. Se ofera: - Program de lucru: Luni-Vineri, 08.45-17.00; - Salarizare motivanta; - Comision din vanzari; - Al 13 salar; - Posibilitatea unei excursii intr-o tara straina, in functie de realizarile dobandite; - Sanse reale de promovare in functie; - Masina de serviciu, telefon si laptop.

Cerinte

- Studii medii/superioare - Cunostinte minime de utilizare PC; - Experienta in vanzari de minim 2 ani; - Disponibilitatea pentu deplasari in afara judetului 1-2 saptamani/luna; - Limba Maghiara – constituie avantaj; - Permis cat. B. Aptitudini necesare ocuparii postului: - Seriozitate; - Credibilitate; - Optimism; - Dinamism.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai