Detalii loc de munca

Descrierea jobului

STARJOBS adauga echipei un REPREZENTANT VANZARI . Daca doresti sa faci parte din echipa noastra sau daca ai intrebari, asteptam sa trimiti CV-ul tau. Responsabilitati: - prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti; - promovarea, prezentarea si vanzarea serviciilor firmei; - identificarea corecta a nevoii clientului si oferirea solutiei optime; - intocmirea si transmiterea ofertei, - intretinerea relatiei cu clientii vechi si noi din portofoliu; - organizarea intalnirilor de afaceri - negocierea contractelor si a ofertelor

Cerinte

Profil: - absolvent de studii medii sau superioare - experienta in vanzari de servicii reprezinta un avantaj - cunostinte utilizare MS Office - disponibilitate de deplasare pe teren; - bune capacitati de asimilare si intelegere de informatii noi - foarte bune abilitati de comunicare, persuasiune si negociere; - gandire orientata spre client si vanzare; - atitudine proactiva, autodeterminare si perseverenta; - capacitate de planificare si organizare a timpului si a activitatii desfasurate; Oferim: - salariu fix si comision; - mediu de lucru placut si relaxat - program fix Luni-Vineri

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja