Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL recruteaza reprezentant vanzari pentru o companie din Marea Britanie si Irlanda de Nord care se ocupa cu vanzarea produselor cosmetice de calitate Nu percepem comision sau alte taxe!!! Bilet de avion platit! Descriere: -Costul biletului de avion se returneaza dupa 2 saptamani lucrate -Salariul oferit: 1000 Euro/ luna sau comision intre 19%-23% -Veti lucra ca si self employed timp de 6 luni cu posibilitate de prelungire -Orar: 6 zile/ saptamana, 6-8 ore/zi -Cazarea este oferita contra cost de catre angajator in case modern echipate, utilate: 350 Euro/luna. Primele 2 saptamani de cazare din prima si a doua luna sunt oferite gratuit de catre angajator -Dupa 6 luni se ofera un bonus de 250 Euro -Posibilitate de a avansa in cadrul companiei, de a deveni trainer, manager

Cerinte

-Persoana ergetica, carismatica, prietenoasa, cu abilitati bune de comunicare, abilitati bune de vanzare -Limba Engleza la nivel mediu -Varsta: 18-35 ani -Nu este necesara experienta, se ofera un training de catre angajator

20 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja