Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Responsabilitati: - Aria de desfasurare a activitatii : judetul Cluj + judetele limitrofe; - Stabilirea si dezvoltarea unei bune relatii de colaborare cu toti clientii aflati in zona de acoperire; - Promovarea si vanzarea produselor aflate in portofoliu; - Programarea la plata si incasarea facturilor scadente; - Respectarea politicii comerciale in relatia cu clientii; - Promovarea si lansarea de noi produse; Beneficii: Pachet salarial motivant : masina de serviciu, salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Cerinte

- Experienta in munca pe teren constituie un avantaj; - Cunoasterea produselor (accesorii pentru tamplaria din aluminiu si pvc) reprezinta un avantaj cert; - Flexibilitate si orientare spre client;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai