Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In ziua de azi vanzarile au jucat si joaca in continuare un rol important in societate. A fi agent de vânzări nu este un lucru tocmai simplu, însă satisfacția pe care o simte orice profesionist după închierea unei vânzări este greu de egalat. De aceea, Smart HR asista clientul sau – o companie multinationala, lider mondial in productia materialelor de ambalat, in gasirea candidatului potrivit pentru postul de reprezentant vanzari! Responsabilitati: - administrarea si dezvoltarea portofoliului de client; - prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei; - urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimiestrial, annual; - participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora. Oferta: - training in cadrul firmei; - posibilitate de avansare; - masina de servici; - laptop, telefon; - salariu avantajos + diferite bonusuri.

Cerinte

Cantidatul ideal: - 3 ani experienta in vanzari in domeniul ambalajelor alimentare; - cunostiinte solide privind ambalarea in atmosfera modificata, folie de bariera; - experienta / cunostiinte legate de masinile de ambalat – avantaj; - cunostinte tehnici de negociere; - cunosterea prevederilor legale privitoare la activitatile aferente postului; - cunostinte operare PC – Word, Excel, Windows, Internet; - limba engleza – nivel mediu / avansat; - disponibil deplasarilor; - permis de conducere: Cat B. Ai dori sa inveti cat mai multe si sa te dezvolti cat mai mult in domeniul vanzarilor? Asta poate fi sansa ta! Aplica acum trimitandu-ne Cv-ul tau si hai sa ne cunoastem!

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja