Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doresti o cariera in vanzari? Stii sa negociezi, ai atitudine si incredere in tine? Atunci pe tine te cautam. Dupa o perioada de formare in care iti vei insusi toate cunostintele necesare despre echipamentele medicale, vei participa la promovarea imaginii companiei, prin intermediul vizitelor la clienti (spitale, clinici de stat si private). Principala ta responsabilitate implica mentinerea si extinderea portofoliului de clienti si urmarirea vanzarii pana in faza finala de plata.

Cerinte

- minimum 1-2 ani experienta profesionala de specialitate; - studii in domeniul medical, biomedical, electronica sau electrotehnica (avantaj); - abilitati de comunicare, negociere si persuasiune; - capacitatea de a gestiona diferite situatii neasteptate; - cunostinte MS Office (Word, Excel), Senior ERP; - limba engleza la nivel mediu-avansat; - permis de conducere categoria B; Beneficii: Salarizarea este negociabila in functie de experienta si abilitati; Comision din vanzarile efectuate; Masina si telefon de serviciu; Training la locul de munca; Posibilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru placut si profesionist.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja