Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea jobului Ce presupune acest job: Vei contacta potentialii clienti, vei stabili intalniri si vei mentine relatiile stranse cu acestia. Vei promova si vei oferta clientilor serviciile companiei. Vei face informari periodice catre managerul de departament. Cum vei fi recompensat(a) si motivat(a): Vei avea un salariu motivant + comisioane generoase in functie de performanta individuala Vei beneficia de telefon si laptop de serviciu Vei face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si entuziasta Te vom ajuta sa te dezvolti profesional si personal Iti vom oferi ocazia sa cunosti intreaga echipa in teambuilding-uri periodice si diferite evenimente extra office Vei avea ocazia sa traiesti alaturi de noi experiente captivante, originale si incitante. Descrierea companiei Noi suntem: Max Relax este primul si cel mai mare furnizor de servicii de On-Site Chair Massage din Romania. Misiunea noastra este sa ne implicam activ in imbunatatirea starii de sanatate a angajatilor din companii, prin prevenirea si tratarea afectiunilor musculo-scheletice, provocate de pozitia statica de la birou. Activam in 5 sedii principale – Bucuresti, Brasov, Cluj, Timisoara, Iasi - si acoperim un numar de 18 orase. In prezent echipa noastra numara peste 60 de terapeuti in sediile din Bucuresti si din tara. & Wellington are la baza programelor dezvoltate pentru companii, 7 piloni: fizic, spiritual, emotional, mediu, financiar, intelectual si social. In functie de necesitatile angajatilor si de obiectivele companiilor, creem programe personalizate de wellness pe care le implementam pe perioade indelungate de timp. Activitatile Wellington se desfasoara on-site, informeaza si educa angajatii sa deprinda un mod de viata sanatos. Cele mai accesate activitati sunt evenimentele de corporate wellness ca Saptamana Sanatatii, Ziua Relaxarii, Wellness Corner, programele dedicate miscarii (clase de sport, kinetogym) sau workshopuri de dezvoltare personala. Daca tu crezi ca esti potrivit pentru acest job contacteaza-ne, abia asteptam sa te cunoastem. Multa bafta!

Cerinte

Candidatul ideal Avem un loc in echipa noastra!  Cautam un Reprezentant de vanzari care sa aiba urmatoarele calitati esentiale: pasiune, profesionalism, spirit intreprinzator! Ce fel de persoana cautam: Sa ai studii superioare si experienta de 1-2 ani in vanzari corporate Sa ai abilitati de vanzare consultativa Sa comunici cu talent atat verbal, cat si in scris Sa cunosti limba engleza la un nivel avansat (preferabil) Sa ai o atitudine pozitiva, zambitoare si deschisa Sa fii proactiv si sa ai putere de convingere Sa ai bune cunostinte de operare in Excel, Word si Outlook Vei avea un punct in plus daca: Ai folosit un CRM

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai