Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie lider care activeaza in zonele cele mai exclusiviste din Italia cauta reprezentant vanzari pentru produse cosmetice de calitate superioara. Firma isi desfasoara activitatea in cele mai importante centre comerciale care ofera spre vanzare cosmetice de inalta calitate (Milano - Carosello, Lago di Garda - il leone , Udine – Cita Fiera , Bergamo – Orio Center, Bologna - shopville gran reno , Roma - Euroma2 , Roma - Roma est , vincenza. Venice). Responsabilitati : - Inventarul se va face atat la inceputul programului de lucru cat si la sfarsitul acestuia. - In magazin se va face curatenie in fiecare zi. - In fiecare duminica reprezentantul va face curatenie generala in magazin. - Reprezentantul este responsabil cu intocmirea foii de inchidere care sa cuprinda un raport cu cele necesare pentru magazin. - Atragerea de noi clienti. - Furnizarea de suport tehnic pentru potentiali clienti.

Cerinte

- Programul de lucru este intre 8-9 ore in functie de tura dubla. - Exista o pauza la fiecare doua ore si o pauza mare de 40 de minute. - Candidatii vor avea o zi sau doua liber pe saptamana in functie de necesitatea companiei. - Abilitati lingvistice : engleza sau italiana – nivel conversational Beneficii : - Salariul este de 960 euro pe luna plus bonusuri in functie de vanzari. Bonusurile vor fi acordate angajatilor exemplari in fiecare luna. - Compania va scuti candidatii de taxa in prima luna. Dupa aceasta perioada chiria plus facilitatile vor fi de 13 euro pe zi. - Pentru vanzari zilnice de peste 1000 euro se va da un bonus de 10 euro,taxe gratuite. - Fiecare candidat va beneficia de 3 saptamani de formare la sosire. - Rambursare completa a biletului de avion in primele 3 luni de munca.Pana la 200 euro. - Taxele pentru sanatate,somaj,pensie,etc vor fi suportate de companie.

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja