Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Procesarea comenzilor online/telefonice - Preluarea si inregistrarea comenzilor telefonice in platforma - Consiliere telefonica - Actualizare constanta a stocurilor online - Postari Facebook Ne mărim echipa, așadar căutăm un coleg sau o colegă dornic/ă să lucreze. Postul disponibil este cel de operator magazin online. Ne-ar plăcea să faci parte din echipa noastră dacă: – Ești o persoană atentă la detalii, responsabilă, comunicativă, organizată și cu spirit de echipă; – Ai cunoștințe de operare PC; – Înveți cu ușurință lucruri noi, ai memorie bună și gândire logică. Ce va trebui să faci: – Să prelucrezi și să procesezi comenzile înregistrate pe site; – Să contactezi telefonic clienții pentru confirmarea comenzilor făcute; – Să întocmești AWB-uri pentru expedierea coletelor; - Să preiei apeluri pentru a le oferi suport clienților; – Să realizezi activități de facturare.

Cerinte

- Studii medii absolvite; - Cunostinte de operare pe calculator; - Promovarea, prezentarea si vanzarea produselor companiei; - Capacitate de a lua decizii si asumarea responsabilitatii; - Bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare; - Flexibilitate, ambitie, precizie, simt pentru detalii.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja