Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem in cautarea unui Reprezentant vanzari pardoseli din PVC in Bucuresti. Responsabilitatile postului sunt urmatoarele: -negocierea contractelor si a acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu; -intocmirea documentelor de livrare (facturi, avize); -incasarea banilor, la platile in numerar; -prospectarea pietei si cresterea permanenta la portofoliului de clienti; -realizarea planurilor de vanzari, stabilite lunar si anual; -stabilirea si dezvoltarea relatiilor profesionale cu clientii organizatiei; -intocmirea periodica a materialelor de sinteza- rapoarte, statistici, bugete estimative; -acordarea de asistenta tehnica si comerciala clientilor sau potentialilor clienti. Beneficii Salarizarea bruta variaza intre 2500 si 3000 lei/luna. Se ofera: -comision din vanzari; -bonuri de masa; -training-uri dupa angajare pe produsele societatii; -se platesc orele suplimentare.

Cerinte

Experienta pe un post similar este principalul criteriu de selectie. Permisul de conducere categoria B este obligatoriu. Cunostintele de limba engleza si operare PC sunt esentiale. Avem nevoie de o persoana perseverenta in urmarirea si atingerea obiectivelor, un bun negociator si dornic de dezvoltare si perfectionare pe plan profesional.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja