Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Identifica si vinde piese auto si accesorii comercializate de EVW Holding; • Ofertare, facturare, procesare, preluare comenzi si documente de plata; • Colaboreaza cu colegii aflati pe teren in vizita la clienti in vederea optimizarii activitatii de vanzari piese. • Urmareste necesarul de piese pentru service dealer Gilau.

Cerinte

• Studii superioare (avantaj), preferabil in domeniul tehnic; • Minimum 1 an experienta in vanzari de piese camioane; • Cunostinte operare PC – cunoasterea pachetului MsOffice, Outlook la nivel mediu; • Disponibilitate la deplasari – activitatea de teren e conditia de baza a acestui post; • Permis de conducere categ.B - obligatoriu. • Abilităţi de comunicare şi negociere, orientare catre nevoile clientului; • Abilitati de comunicare si relationare interpersonala, adaptabilitate; • Atentie la detalii, capacitate de organizare si gestionare a timpului; • Capacitate de a lucra in echipa.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja