Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam Reprezentant vanzari prin telefon (carte scolara), pentru Editura de carte din Bucuresti. Activitati principale: - administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienti; - prezentarea, promovarea şi vanzarea produselor în conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei; - contribuie la formarea unei baze de date ample referitoare la clienti. Sarcini si indatoriri specifice: - redacteaza rapoarte şi procese-verbale ; - intocmeste documentele comerciale - facturi, avize, alte documente necesare desfasurarii activitatii; - urmareste realizarea planului de vânzări lunar, trimestrial, anual; - intocmeste rapoartele solicitate de superiori. Beneficii oferite: Salariul lunar net: 1500 lei + procent din vanzari Contract de munca perioada nedeterminata

Cerinte

Cerinte post: - experienta minim 2 ani pe post similar din vanzari; - cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet); - permis de conducere categoria B.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja