Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Italia este destinatia unde ti-ai dorit mereu sa ajungi? Noi iti oferim aceasta oportunitate. O companie de top prezenta in cele mai exclusiviste zone comerciale din Italia cauta reprezentant vanzari pentru produse cosmetice de o calitate superioara. Candidatii care sunt interesati vor indeplini urmatoarele activitati: - Inventarierea produselor la inceputul si la finalul programului; - Sa urmareasca atragerea permanenta de noi clienti; - Sa acorde asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti; - Sa pastreze curatenia in spatiul de lucru. Activitatea se va desfasura in centre comerciale de renume din Milano – Carosello, Lago di Garda – Il Leone, Udine – Cita Fiera, Bergamo – Orio Center, Bologna – Shopville Gran Reno, Roma – Euroma2, Roma – Roma est, Vincenza - Venice Se lucreaza in medie 8 - 9 ore /zi cu pauza la fiecare 2 ore + pauza mare de 40 de minute Se acorda 1,2 zile libere in functie de programul saptamanal. Contractul se semneaza pe 3 luni de zile cu prelungire ulterioara. Beneficii: Salariu: 960 Euro/Luna – net fix la care se adauga comisionul din vanzari; Bonusare: 50 de Euro/ luna pentru pentru fiecare 500 euro incasati din vanzari peste suma de baza de 6000 euro pe luna. Pentru vanzari zilnice de peste 1000 de euro candidatii primesc 10 Euro bonus in plus fata de bonusul prezentat mai sus. Cazare asigurata de catre angajator pentru prima luna. Ulterior cazarea cu toate utilitatile incluse va costa 13 euro/zi. In pretul cazarii compania ofera o masina de serviciu pentru cei care impart cazarea in apartament. Cazarea se asigura in apartamente/vile cu toate utilitatile incluse (TV, internet, bucatarie, etc.). Se ofera training pe o durata de 3 saptamani, perioada care va fi platita. Candidatul va trebui sa-si asigure transportul pana in Italia, urmand ca acesta sa se deconteze in primele trei luni de activitate pana in limita a 200 de Euro. La sosirea in Italia candidatii sunt preluati de la aeroport de catre reprezentantii companiei.

Cerinte

Cerinte: - Limba Engleza sau Italiana – la nivel conversational; - Persoane dinamice, cu spirit de echipa; - Bune abilitati de comunicare cu personalitate deschisa provocarilor profesionale; - Atitudine pozitiva, deschisa, sociabila. Tinuta angajatilor se cere sa fie smart casual.Trebuie sa poarte camasa, de preferat alba si pantaloni negrii. Pantofii pot fi de orice culoare - dar sa fie confortabili.

30 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja