Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Iubeşti cosmeticele şi îţi doreşti un loc de muncă în vânzări? Selectăm tineri ( fete şi băieţi ) cu vârsta cuprinsă între 20 - 35 de ani pentru a lucra in marile centre comerciale în Anglia, Irlanda sau Scoţia pe funcţia de REPREZENTANT VÂNZĂRI PRODUSE COSMETICE DE LUX Puteţi câştiga 2000 lire/ lună şi chiar mai mult! De dumneavoastră depinde! Se oferă contract de minimum 6 luni de zile, cu posibilitate de prelungire. Transportul este decontat de către angajator. Vi se asigura cazarea de către angajator, contra cost. Cerinţe: - limba engleză, - aspect plăcut, - abilităţi de comunicare. Nu mai aştepta! Aplică acum! Trimite CV-ul chiar acum!

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: - sa cunoasca limba engleza la nivel mediu - sa aiba abilitati de comunicare - sa aiba aspect fizic placut - disponibilitate pentru a lucra pe o perioada minima de 6 luni - varsta cuprinsa intre 20 - 35 de ani

35 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai