Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Responsabilitati: - identifica, analizeaza si fructifica noi posibilitati de vanzare - este responsabil de implementarea planului de vanzari in aria alocata - vinde serviciile de consultanta destinate institutiilor publice ( consultanta in achizitii publice, sisteme de control, fonduri europene, etc) - construieste si mentine relatii cu clientii firmei - prospecteaza piata si concurenta - este orientat constant spre indeplinirea target-ului de performanta pentru atingerea obiectivelor stabilite. Beneficii : - partea salariala fixa + comision din vanzari - masina de serviciu + telefon - exibilitate in planificarea / stabilirea rutelor -lucru intr-o echipa tanara, atmosfera prietenoasa - traininguri / workshopuri pentru imbunatatirea tehnicilor de vanzare

Cerinte

Candidatul ideal : Echipa Express Learning iti pune la dispozitie tot suportul necesar pentru atingerea performantei profesionale , tu trebuie doar sa fii: - o persoana ambitioasa, perseverenta, motivata si energica - un bun negociator si strateg, deci un specialist in vanzari - orientat spre depasirea performantelor si gasirea de solutii - pus la punct cu prioritizarea, organizarea si time managementul - orientat spre munca de calitate - cu studii superioare ( nu reprezinta o conditie obligatorie) - cu expreienta in vanzari si permis de conducere cat. B (obligatoriu) - cu experienta pe vanzarea de servicii catre institutii publice (reprezinta un avantaj) - instruit prin traininguri sau cursuri de vanzari (constituie avantaj) - disponibil la deplasari - 70% din timpul de lucru

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai