Detalii loc de munca

Descrierea jobului

A&M WEST JOBS recruteaza pentru o companie multi-nationala, Reprezentat vanzari pentru punctele de lucru din urmatoarele locatii: Oradea, Cluj, Brasov, Timisoara, Bucuresti. Responsabilitati: - vanzarea de utilaje pentru constructii, - prospectare zona, identificare clienti, pastrarea legaturilor cu clientii existenti, extinderea bazei de date, - ofertare si vanzare

Cerinte

Profilul candidatului: o studii superioare in domeniul tehnic, de preferat Facultatea de Utilaj Tehnologic o experienta relevanta in vanzari, minim 5 ani. o limba engleza nivel mediu-avansat o persoane cu potential de dezvoltare si abilitati manageriale o persoane motivate, avide de performanta si flexibile o varsta 32-40 ani Daca sunteti interesat si considerati ca intruniti conditiile necesare, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dvs. Daca veti fi selectat pentru interviu, un consultant va va contacta pentru a stabili o programare. Informatii suplimentare vor fi comunicate numai la interviu.

8 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja