Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- derulare actiuni de promovare si vanzare pentru produsele din gama comercializata de companie (Radacini Equipment) - consultanta de specialitate si suport pentru clientii existenti, actiuni pentru extinderea portofoliului de produse achizitionate de clienti, - mentinerea unui nivel de satisfactie optim privind serviciile oferite de companie - identificarea de clienti noi si cresterea volumului de vanzari, - punerea in aplicare a politicii de vanzari si urmarirea respectarii conditiilor comerciale privind termenele de plata, instrumentele de plata, conditiile de livrare, etc,; - derularea de actiuni in vederea indeplinirii obiectivelor cantitative si calitative aferente postului.

Cerinte

-absolvent de studii medii sau superioare, de preferinta in domeniul tehnic, - experienta in vanzari directe min. 2 ani - ­ abilitati dezvoltate de operare PC - MS Office, - permis de conducere categoria B, fara incidente rutiere - esti entuziasmat de ceea ce faci, consecvent in atingerea obiectivelor, orientat catre client, interesat de perfectionare continua,

3 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja