Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru o companie din Brasov care activeaza in domeniul industrial doi Reprezentanti Vanzari. Se ofera pachet salarial atractiv constand din salariu fix plus comision din vanzari si posibilitatea de a construi o cariera intr-un mediu tanar, dinamic si prietenos. Se ofera masina, telefon de serviciu, laptop si bonuri de masa.

Cerinte

- Experienta de minim 5 ani in vanzari in domeniul industrial, de preferat catre persoane juridice - Studii tehnice liceale sau universitare - Posesor carnet de conducere categoria B de minim 2 ani - Cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu - Cunoasterea limbii italiene si / sau a limbii maghiare constituie avantaj - Buna cunoastere a pacheului Microsoft Office - Bune abilitati de comunicare - Disponibilitate la deplasari - Dinamic si orientat pe obiective - Adaptabil si flexibil in gandire - Sociabil, cu abilitatea de a munci eficient in echipa - Tinuta office obligatorie - Vocabular bogat, dictie buna - Imaginatie si initiativa

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja