Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Starjobs recruteaza Agenti de vanzari limba maghiara pentru clientul din Cluj-Napoca Sarcini: - construirea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii: identificarea si contactarea noilor /potentialilor clienti, mentinerea contactului cu clientii existenti - elaborarea de orferte tehnice si financiare - incheiere contracte vanzare-cumparare, facturare, contabilitate primara - client service: montarea produselor si instruirea personalului de deservire - prezentare produse, demonstratii - sarcini administrative zilnice

Cerinte

Cerinte - experienta in vanzari minim 2 ani • interes profesional și pregătire in domenii tehnice / tehnologice (diagnosticare auto) • permis de conducere categoria B • cunoașterea limbii maghiare • abilități interpersonale excelente, de organizare, de negociere și de comunicare abilitati deosebite Avantaj: • cunostinte de inginerie auto, inginerie mecanică, rețele de calculatoare Beneficii Oferite Va oferim: • salariu competitiv • oportunități de formare

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja