Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Echipa Jolly cauta candidatul ideal pentru un post de responsabil gestiune – depozit in Cluj. Sarcini: Responsabil de gestiunea stocului in depozitul Jolly. Responsabil de siguranta stocului din depozitul Jolly. Descarcarea si incarcarea stocului de marfa. Predarea marfurilor catre clienti in prezenta supervizorului. Optimizarea depozitului din punct de vedere organizational.

Cerinte

Experienta in mediul de depozit. Bine organizat. Un simt dezvoltat de responsabilitate. Orientat spre client. Sanatos clinic din punct de vedere fizic. Disponibilitate pentru munca fizica (in categoria de efort prelungit). Competente care constituie un plus: Carnet de conducere categoria B. Certificat/Autorizatie de motostivuitor. Oferta noastra: Jolly este o companie de traditie si renume in Romania. Angajamentul fata de Jolly este rasplatit prin: Mediu orientat spre rasplatirea performantelor si dezvoltare profesionala Un spatiu de lucru modern in sediul firmei Pachet salarial atractiv Telefon mobil

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja