Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Identifica necesarul de aprovizionare, negociază preturile de achiziţie si lanseaza comenzile catre furnizori Efectueaza prospectiuni de piata , analizează piaţa, sistemul de livrare si termenele de plata Intocmeste, analizeaza si prezinta ofertele primite managerului de departament Gestioneaza comenzile in SAP Elaborează rapoarte cu privire la preturile de achizitie si face propuneri de îmbunătăţire a procedurilor şi instrumentelor de lucru în scopul reducerii costurilor si eficientizarii proceselor interne.

Cerinte

Studii superioare profil tehnic Cunostinte de limba engleza nivel avansat Abilitati excelente de utilizare MS Office (in special Excel, Power Point) Persoana comunicativa, dinamica si entuziasta Receptiva, cu spirit de initiativa, responsabila si atenta la detalii Capacitate de munca in echipa Orientare spre client Constituie avantaj : • experienta in domeniul aprovizionare/ achizitii piese de schimb si materiale auxiliare pentru productie • cursuri de pregătire: programe de gestiune, logistică si vanzari, tehnici de negociere • cunoastinte SAP modul MM

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja