Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Daca ai cunostinte de operare SAP si esti dispus sa iti dovedesti abilitatile sustinand un test pe aceasta platforma, vino sa ne cunoastem. Cautam o persoana serioasa politicoasa, care sa faca parte dintr-o echipa noastra. Activitati Specifice Postului: Responsabil de administrarea şi dezvoltarea bazei de date; Asigură înregistrarea integrală şi corectă a datelor de bază în SAP; Asigură obţinerea datelor în funcţie de prioritate şi în timp util, respectând perspectiva concernului; Asigură calitatea datelor de bază. Activitati Specifice Postului: Responsabil de administrarea şi dezvoltarea bazei de date; Asigură înregistrarea integrală şi corectă a datelor de bază în SAP; Asigură obţinerea datelor în funcţie de prioritate şi în timp util, respectând perspectiva concernului; Asigură calitatea datelor de bază.

Cerinte

Candidatul Ideal: Certificari si experiente : - Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj; - Studii : Liceu si Bacalaureat. (studiile superioare in domeniul Economic constituie un avantaj). Abilitati necesare: - Cunoştinţe solide operare PC şi SAP; - Flexibilitatea in abordarea situatiilor de lucru; - Capacitatea de a lucra in echipa; - Comunicarea eficienta; - Dorinta de a invata continuu; - Organizare; - Seriozitate; - Adaptabilitate; - Putere de convingere; - Sociabilitate; - Atitudine pozitiva;

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai