Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare si selectie de personal, Headhunting, Programe de teambuilding, Traininguri, Evaluare personal, Departament HR extern. Recrutam pentru clientul nostru din Cluj, un Responsabil import-export, companie nationala cu 22 de ani experienta in distribuirea de componente si corpurilor de iluminat. Zona de lucru: Biroul din Gilau Pachet salarial: salar fix care va creste periodic + bonusuri de performanta Alte beneficii: Transportul asigurat, bonuri de masa Cele mai importante atributii: - Activitate import-export(intocmire documente,relationare cu vama,cu transportatori) - Organizare transport extern-maritim - Generare comenzi externe(initiere, urmarire pana la inspectia calitativa) - Urmarirea incasarilor platilor valutare Daca te regasesti in descrierea de mai sus si iti doresti o schimbare in cariera aplica cu incredere si cu siguranta de vom contacta sa te cunoastem mai bine. Detalii companie:

Cerinte

Cele mai importante abilitati: • Experienta minima pe partea de conta primara, achizitii si negocieri, relatia cu furnizorii, monitorizarea stocurilor si realizarea comenzilor; • Studii finalizate in domeniul economic,conta, management • Abilitati dezvoltate de negociere, atentie la detalii si analitic • Cunostinte PROGRAM Winmentor; • Cunostinte de limba engleza MEDIU SPRE AVANSAT; • Cunostinte de limba maghiara constituie un avantaj.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja