Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

DTN-RO angajeaza Responsabil Vanzari frigotehnie si/sau climatizare. Reprezinta avantaje: - Experienta in domeniul frigotehnic si în climatizare; - Studii efectuate în domeniul economic și/sau tehnic. Descrierea jobului - Gestioneaza portofoliul de clienti existenti si dezvoltarea continua al acestuia; - Cunoaste foarte bine portofoliul de produse; - Promoveaza produsele din portofoliu in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei; - Intocmeste oferte de pret catre clientii companiei precum și comenzile de livrare; - Ofera suport tehnic clientilor companiei; - Colaboreaza activ cu celelalte departamente ale companiei in vederea realizarii targetelor de vanzari; - Realizeaza raportari periodice. Oferim: - Un loc de munca pe perioada nedeterminata intr-o companie multinationala si intr-un colectiv tanar si profesionist; - Salariu corespunzator, care se discuta la interviu.

Cerinte

- Studii medii sau superioare; - Capacitate/talent in vanzari; - Bune aptitudini organizatorice, de comunicare si negociere; - Persoană responsabila, dinamica si tenace pentru atingerea obiectivelor; - Spirit de echipa; - Bune cunostinte de MS Office: Excel, Word, PowerPoint, Outlook; - Cunoasterea limbii maghiare; engleza sau slovaca constituie un avantaj. - Permis de conducere cat. B.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai