Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Ce vei face tu pentru noi? In calitate de responsabil calitate carne porc si pui vei avea misiunea de a verifica si de a asigura conformitatea in concordanta cu standardele de calitate Profi pentru categoria carne pentru marfa venita de la furnizorii societatii la depozitul societatii, iar apoi, va fi livrata catre magazinele din reteaua Profi in zona arondata. - Vei respecta caietul de sarcini ale produselor (temperature, consistenta , miros, greutate, culoare, element de linie taiat , conform standardelor ( Specificatie Technica PROFI ) si garanteaza valoarea logistica (VL) prestabilita; - vei respecta procedura de Control Calitate; - Vei verifica greutatea marfurilor livrate catre depozit; - vei intocmi, periodic, rapoarte de activitate (trimite zilnic raport control, stocul, iar daca lipseste Managerul sortimentatie Carne por /pui din depozit, totodata, vei raspunde la reclamatii); - Vei verifica, zilnic, respectarea FIFO la Platforma la livrarea catre magazine ; - Vei participa la receptia calitativa a produselor si receptia conform standardelor Profi ( procedurii de Control Calitate , Specificatie Technica PROFI)

Cerinte

Dacă: - Ai experienta de minimum 1 an intr-o pozitie similara in departamentul de carne porc /pui (preferabil, cu experienta in macalarie) - Ai cunostiinte de MS Office, Outlook- nivel mediu - Cunosti domeniul carnii de pui si porc la nivel de produs si producator - manifesti o atitudine pozitiva si relationezi cu amabilitate in activitatea pe care o desfasori - Esti punctual, ai abilitati practice, esti rapid, esti apt in comunicare non-ierarhica, auto- determinat, ai capacitate de lucru sub presiune, esti bun organizator si ai spirit analitic... ...aplica cu incredere.... E momentul pentru un job bun!

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai