Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Ce facem noi pentru tine? · Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; · Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional- vei beneficia de training de specialitate & suport in perioada de proba; · Un venit motivant, corelat cu performantele obtinute (bonusuri de performanta si fidelitate) · Oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal; · Oferim posibilitati reale de promovare. Ce vei face tu pentru noi? - Vei verifica, din punct de vedere calitativ, produsele livrate la depozit si de la depozit catremagazine - Vei verifica documentele de receptie si expeditie a marfii - Vei intocmi rapoarte de calitate periodice

Cerinte

Daca ai: - Studii medii - Experienta in retail-ul alimentar-constituie avantaj - Cunostinte despre vanzarea/controlul calitatii a legumelor si fructelor- constituie avantaj - Abilitati de comunicare si interrelationare - Disponibilitate pentru efort fizic sustinut... ...aplica cu incredere..... E momentul pentru un job bun!

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai