Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Ce facem noi pentru tine? · Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; · Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional; · Oferim un venit corelat cu performantele obtinute ( bonusuri de performanta si fidelitate ) · Oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal; · Oferim posibilitati reale de promovare Ce vei face tu pentru noi? Vei gestiona comenzile de marfa in relatia cu furnizori si/sau magazinele proprii

Cerinte

Daca ai: - Studii medii si/sau superioare - Experienta: minim un an intr-o pozitie in care ai gestionat comenzi - Cunostinte de: MS Office, operare calculator nivel mediu, Outlook - Capacitate de organizare, initiativa, spirit de echipa, atitudine pozitiva, orientat spre rezultate ...aplica cu incredere ...

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai