Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza responsabil depozit logistica+personal pentru o societate de inchiriere logistica si organizare evenimente din Cluj-Napoca Beneficii: 1400 lei - 2000lei /luna contract de munca 8 ore/zi Responsabilitati: Coordonarea si gestionarea unei echipe Instruirea,motivarea si oferirea de support pentru angajati Coordonarea si verificarea proceselor de depozit Organizarea, participarea si verificarea inventarului Mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca Asigurarea desfasurarii activitatilor in conformitate cu normele privint siguranta si sanatatea in munca Verifica marfa si documentele insotitoare ale logisticii Elaborarea, verificarea si raportarea activitatilor operationale zilnice Participa alaturi de colegi la toate actiunile firmei, livrare/ montaj/ demontaj logistica pentru evenimente (cort,podea,aceesorii, etc

Cerinte

Cerinte: Permis conducere cat. B Avantaj permis conducere cat. CE Disponibilitate pe termen lung Atitudine pozitiva Rezistenta la stres Disponibil la orar prelungit si weekend (la nevoie) Disponibil la deplasari evenimente Cunostinte in activitati comerciale Capacitate lucru in echipa Persoana hotarata, ferma, cu capacitate de auto-organizare Bun organizator si precis in munca depusa

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja