Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

• Livrarea de piese de schimb in regim de urgenta • Optimizarea costurilor de transport si creearea unei retele de parteneri. • Cresterea satisfactiei clientului si imaginii firmei. Beneficii: - Alături de un salariu atractiv, îți oferim: - Servicii medicale private; - Telefon, laptop, mașină de serviciu; - Confortul unui loc de muncă stabil; - Posibilitatea de promovare; - Training-uri în scopul dezvoltării personale și profesionale, care să te ajute să ne cunoști, să- ți îndeplinești responsabilitățile încredințate și să îți valorifici punctele forte; - Dezvoltarea profesională într- un domeniu de vârf cu standarde de lucru profesioniste ; - Facilități și discount-uri la activități sportive,restaurante , centre de relaxare, etc.

Cerinte

• Studii superioare in economie, inginerie; • Experenta de lucru in achizitii si derulare de contracte: minim 3 ani. • Persuasiune si focusare spre rezolvarea de probleme. • Meticulozitate, grija la detalii. • Abilitatea de a lucra in echipa. • Engleza – scris si vorbit nivel avansat

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja