Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Misiune :  Livrarea clientilor la termen Responsabilitati:  Planifica si optimizeaza livrarile clientilor in vederea respectarii termenelor asumate  Urmareste comenzile si statusul acestora pe fluxul de finisare  Anticipeaza si propune solutii pentru rezolvarea problemelor cauzate de eventualele intarzieri  Alege solutiile de transport cele mai potrivite pentru fiecare situatie  Gestioneaza stocul de mobilier finisat  Pregateste documentele pentru livrare  Informeaza clientii si/sau departamentul comercial cand se efectueaza livrarea Se asigura:  Salariu motivant  Transport decontat (Abonament sau vouchere carburant)  Bonuri de masa;  Prime

Cerinte

Candidatul ideal:  Absolvent de studii medii sau universitare  Persoana deschisa si comunicativa, orientata spre client  Este serios, perspicace, perseverent si atent la detalii  Cunoaste limba franceza la nivel avansat  Poseda cunostinte PC : MS Office, ERP Va asteptam la sediul firmei de luni pana vineri intre orele 09:00 – 17:00 pentru sustinerea interviului de angajare.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai