Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Se ofera:  1 post disponibil in Saint Sebastien sur Loire, Franta;  contract de munca pe durata determinata de 3 luni cu posibilitatea de a trece pe durata nedeterminata;  program de lucru: 39h/saptamana;  masina si telefon de serviciu;  salariu net/luna: intre 2000 – 2200 € in functie de experienta si competentele prezentate;  cazare pusa la dispozitie cu mentiunea ca toate cheltuielile aferente sunt suportate de salariat.

Cerinte

 experienta de minim 10 ani in gestiune lucrari;  abilitati de citire si intelegere proceduri de licitatie publica;  realizarea ofertelor comerciale atat pentru domeniul privat, cat si public;  abilitati excelente de comunicare, de prezentare si negociere a ofertelor;  realizarea unui deviz de lucrari: o estimarea orelor de lucru alocate confectiei si montajului de tamplarie exterioara din aluminiu; o estimarea cantitatii de materiale; o negocierea preturilor cu furnizorii; o achizitionarea accesoriilor;  experienta de lucru cu marca SCHUCO;  utilizarea AUTOCAD 2016;  citirea si interpretarea de planuri tehnice;  limba franceza la nivel avansat scris si vorbit;  permis de conducere categoria B.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai