Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati:  Mentine evidenta stocurilor la zi si este responsabil de operarea documentelor de intrare /iesire din magazine;  Gestioneaza magazinul: receptioneaza marfa, intocmeste documentatia pentru receptie, achita facturilor emise;  Interactioneaza cu banca si departamentul de contabilitate (solicita extrasele de cont de la banci - in baza unei procuri notariale - si transmite acestora catre departamentul de contabilitate);  Vinde/comercializeaza piese auto, cauciucuri, jante pentru toate tipurile de automobile;  Are in responsabilitate administrarea magazinului;  Comunica direct cu directorul companiei.

Cerinte

 Experienta in vanzarea de piese auto;  Spirit comercial și bune abilități de comunicare și interacționare cu clienții;  Adaptabilitate și flexibilitate în gândire și acțiune;  Abilitati de organizare;  Cunostinte MS Office;  Persoana comunicativa, sociabila, deschisa, dinamica, serioasa, si implicata. Se ofera:  Contract de munca pe durata nedeterminata in Iasi;  Program de lucru: LUNI – VINERI (40h/saptamana);  Exista posibilitatea de a lucra si SAMBATA pana la 14.00;  Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere;  Pachet salarial atractiv si motivant, in functie de experienta.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja