Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un responsabil mentenanta in Iasi pentru o companie multinationala producatoare de piese auto. Responsabilitatile tale : • vei avea in subordine 4 electromecanici pe care ii vei coordona ; • propune masuri de modernizare a utilajelor si instalatiilor; • aviza documentele necesare pentru buna desfasurare a activitatii din atelier ; • vei repara, verifica si intretine utilajele, masinile si echipamentele din sectorul de activitate ; • mentine relatia cu clientul si cu furnizorii de sisteme de mentenanta pe parcursul derularii planului anual si multianual ; • vei asigura verificarea tuturor instalatiilor si utilajelor ce functioneaza cu autorizatie ISCIR de catre personalul specializat si autorizat ISCIR – centrala termica necesita verificare anuala si revizii din 6 in 6 luni ; • comunica superiorilor ierarhici rapoartele privind mentenanta proprie si conexa a unitatii. Pe baza competentelor tale vei beneficia de: • pachet salarial atractiv; • contract de munca pe termen lung; • atmosfera de lucru antrenanta, intr-o echipa dinamica si dornica de performanta.

Cerinte

Ce trebui sa ai in vedere pentru a obtine postul : • experienta in leardership – pentru inceput vei avea 4 persoane in echipa; • experienta pe partea mecanica de CNC-uri; • spirit de echipa, initiativa ; • diploma de inginer masini unelte – intretinere.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja