Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Angajam Responsabil Primire-Predare Camioane si Semiremorci pentru sediul nostru din Piacenza, Italia. Responsabilitati: - Primirea si predarea camioanelor si a semiremorcilor catre soferii companiei; - Mentine relatia cu Service-ul companiei pentru reparatiile necesare observate; - Mentine evitenta actelor autovehiculelor (valabilitatea ITP-urilo, asigurarilor, etc.) si comunica Departamentelor responsabile situatia acestora. Beneficii: - Pachet salarial motivant; - Cazare asigurata si gratuita; - Trasport asigurat si gratuit; - Echipament de lucru asigurat.

Cerinte

- Persoane tinere, dinamice; - Absolvent de studii medii/superioare cu profil mecanic; - Experienta constituie un avantaj, insa nu este obligatorie; - Permis auto cat B; - Cunostinte de utilizare a PC-ului; - Limba italiana la nivel conversational, limba engleza constituie un avantaj.

1 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai