Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Responsabil tehnic deservire clienti Responsabilitati: - Invata toata gama de produse comercializate de către companie; - Serveste clientii companiei care vin la sediul firmei cu produsele solicitate; - Oferteaza produsele din portofoliu in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei; - Intocmeste ofertele de pret si comenzile de livrare; - Participa la realizarea receptionarii marfurilor, a verificarii documentelor de insotire si a predarii actelor catre contabilitate; - Pregateste marfurile pentru expeditie cand este cazul; - Participa activ la organizarea rationala a produselor in depozitul firmei; - Ofera suport tehnic/consiliere clientilor interesati; - Colaboreaza activ cu celelalte departamente ale companiei in vederea realizarii obiectivelor; - Participa la inventarul anual al produselor; - Pastreaza confidentialitatea datelor primite. Oferim: - Loc de munca pe perioada nedeterminata, intr-un colectiv tanar si profesionist; - Salariu atractiv, in functie de calificari, experienta si rezultatele obtinute; - Bonuri de masa; - Telefon si calculator de serviciu. S.C. DTN-RO SRL are 10 ani in Romania in domeniul comercializarii aparatelor, sistemelor si componentelor de climatizare si de refrigerare, fiind parte a grupului slovac de firme DTN.

Cerinte

Angajam o persoana potrivita pentru a deservi clientii companiei cu produsele comercializate pe partea de frigotehnie și climatizare. Cerinte: - Bune aptitudini tehnice, organizatorice si de comunicare; - Abilitati practice si atentie la detalii; - Seriozitate, dinamism si spirit de echipa; - Cunostinte de MS Office: Excel, Word, Outlook; - Capacitate de a lucra sub presiune; - Permis de conducere cat. B. Reprezinta avantaje: - Cunostintele in domeniul frigotehniei si/sau al climatizarii; - Studiile și experienta in domeniul tehnic sau economic; - Cunoasterea limbii maghiare, slovace sau engleze este un plus.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai