Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Analizarea fiecarui caz din portofoliu si stabilirea celei mai bune solutii privind strategia de recuperare a creantei - Negocierea planului de recuperare a creantelor gestionate (spre exemplu: contactarea debitorilor, identificarea motivelor de neplata, analizarea vointei si capacitatii de plata a debitorilor in vederea achitarii debitelor, monitorizarea planului de plati a debitorilor); Responsabilitati: - Contactarea telefonica a debitorilor in vederea recuperarii creantelor inregistrate in portofoliul Restart Energy One SRL ; - Negocierea termenelor si a conditiilor de plata pentru sumele restante; - Inregistrarea informatiilor obtinute in urma apelurilor in aplicatia de colectare;

Cerinte

Absolvent studii medii sau superioare - Persoana dinamica - Foarte bune abilitati de comunicare si orientare spre rezultat; - Atentie distributiva; - Cunostinte PC:MS Office(Word,Excel), Internet Explorer; - Bune cunostinte de limba romana si engleza - Cunostinte si experienta despre activitatea de colectare debite restante reprezinta un avantaj, dar nu este o conditie obligatorie.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai