Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Dubai

Descrierea jobului - Dubai

Beneficii: Salariu de bază (IN FUNCTIE DE EXPERIENTA) + TIPS + SERVICE CHARGE + Cazare și transport: prestate de companie (cazare complet echipată, cameră comună într-un apartament cu 2 dormitoare) + Bilet de avion dus/intors după finalizarea a doi ani de serviciu. + Concediul anual: 30 de zile de la încheierea primului an + Asigurare medicala + Mancare asigurata de companie. + Bilet joining company + Alte beneficii

Cerinte

Oferte: Ospatar (Basic salary: 680 usd) Receptionist (Basic salary: 815 usd) Senior Receptionist (Basic salary: 1100 usd) Barman (Basic salary: 815 usd) Junior sommelier (Basic salary 680-815 usd) Supervisor (Basic salary: 1350 usd) Assistant Manager Restaurant (Basic salary:1630-1900 usd) Caracteristici cheie: - Personalitate placuta - Limba engleză nivel avansat - Experiența anterioară - cel puțin 1 an în aceeași industrie

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai