Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal trebuie sa fie un rigipsar-finisor autonom, cu experienta in Franta. -se fac renovari interioare; -se monteaza placile de rigips pe structura metalica pentru compartimentari; -se fac placari pereti si tavane cu rigips; -se face izolatie cu vata minerala sau cu polistiren; -se pune banda la rigips si se finiseaza. Sunteti priceput? Contactati-ne. Beneficii Salarizarea bruta este de 1500 euro/luna. Cazarea in suma de 400 de euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Clientul va pune la dispozitie o masina pentru deplasarea intre santiere. Locatia misiunii este in Avignon, o regiune cu peisaje minunate.

Cerinte

Calificarea si experienta sunt principalele criterii de selectie. Permisul de conducere categoria B si cunostintele de limba franceza sunt obligatorii. Clientul a impus o norma de lucru, asadar candidatul trebuie sa tina pasul cu ceilalti angajati.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja