Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pentru o misiune in Franta, o echipa de 4 persoane motivate, formata din: 3 rigipsari ce vor avea ca responsabilitati: - masurarea si trasarea amplasamentului lucrarilor de executat; - efectuarea lucrarilor din placi de gips-carton: compartimentari cu 1 sau 2 pereti, tavane false ; - realizarea izolatiilor traditionale cu vata de sticla sau bazaltica si a finisarilor; - verificarea si corectarea defectelor de constructii pentru a asigura calitatea acestora. 1 jointeur maestru in: - imbinarea placilor cu ajutorul benzii din fibra de sticla sau din hartie; - aplicarea straturilor de glet pana la acoperirea completa a benzii; - slefuirea gletului cu ajutorul gletierei cu hartie sau plasa abraziva; - verificare lucrarilor executate pentru a nu avea denivelari sau zone slefuite gresit. Beneficii: - salarizare bruta de 1700 euro/lun/persoana; - transportul la inceput si sfarsit de misiune este asigurat in valoare de 130 euro/drum ; - cazarea va este oferita Gratuit.

Cerinte

 experienta minim 5 ani atat in tara cat si in Franta; - stapanirea tehnicilor de trasare, taiere si aplicare a gletului; - cunostinte de limba franceza la nivel mediu spre avansat; - permis de conducere categoria B; - conditie fizica buna; - persoane organizate, serioase, atente la detalii si autonome.

5 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja